WAŻNY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

06.11.2013

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

W dniu 25 października 2013 r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Przemkowie odbyło się pasowanie na nowoprzyjętych wychowanków. Do tego szczególnego wydarzenia dzieci przygotowywały się pod czujnym okiem swoich wychowawców.      W przygotowanie uroczystości zaangażowała się Rada Rodziców. Dzieci zostały pasowane na wzorowych przedszkolaków przez p. dyrektora Wirgiliusza Babireckiego i otrzymały z rąk p. Justyny Kozłowskiej przewodniczącej Rady Rodziców dyplomy i książki. Swoją obecnością podczas pasowania zaszczycili nas rodzice, dziadkowie i członkowie rodzin. Starsze przedszkolaki otrzymały dyplomy starszaka oraz „rożki obfitości” przygotowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości, a naszym milusińskim życzymy dużo zdrowia i aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był szczęśliwy i radosny.

EK

• ZGZM – Związek Gmin Zagłębia Miedziowego
  • Wrzosowa Kraina
  • Dolny Śląsk w Unii Europejskiej